Logo Logo
Červená filtrační láhev Black + Blum Eau Good s aktivním uhlím, 800 ml
Červená filtrační láhev Black + Blum Eau Good s aktivním uhlím, 800 ml
Krátky popis Zlevněný produkt Červená filtrační láhev Black + Blum Eau Good s aktivním uhlím, 800 ml od výrobce Black + Blum u nás najdete zlevněný od 699 Kč
Obvyklá cena
  • 699
Výrobce/Značka
Black + Blum
EAN 5060089721260
Hodnocení
Japonci už po staletí užívají dřevěné uhlí zvané binchotan , které je známé svou schopností měkčit vodu, přidávat prospěšné minerály a absorbovat nežádoucí chutě a pachy, například chlór. Proč tak tuto metodu skrývat před zraky moderní doby? O aktivním uhlí Black + Blum tak vymyslel přenosnou plastovou lahev, do které usadil vybroušený kousek dřevěného uhlí. Teď už jen stačí lahev naplnit kohoutkovou vodou a nechat uhlí působit. Ideální je tak udělat večer, abyste už ráno měli chutnou a zdravou vodu (uhlí je vhodné jen na kohoutkovou vodu). Pokud používáte lahev Eau Good a plníte ji jednou denně, vydrží filtrační schopnosti uhlí až po dobu 3 měsíců. Následně se musí binchotan 10 minut povařit a nechat vyschnout na slunci, čímž životnost filtru prodloužíte o další 3 měsíce. A po 6 měsících můžete uhlí zakopat do zeminy ke květinám pro výživu nebo nechat působit jeho vlastnosti deodorantu a dát ho například ke kočkám do steliva nebo do koše na prádlo. Binchotan je možné z lahve vyjmout a použít klidně do karafy nebo jiné lahve. - Rozměry: 24 cm (výška) - Hmotnost: 100 g - Objem: 8 dl - Průměr: 8. 5 cm - Materiál: tritan (BPA free) - Vlastnosti uhlí: měkčí vodu, přidává prospěšné minerály a absorbuje nežádoucí chutě a pachy (funguje podobně jako deodorant) - Balení: lahev a jeden binchotan - Péče o uhlí : uhlí vydrží aktivní 6 měsíců (po 3 měsících je zapotřebí ho vyvařit), poté se dá použít jako hnojivo pro květiny nebo jako deodorant do míst se zápachem - Poznámka: uhlí je možné používat JEN na kohoutkovou vodu, občasné drobné úlomky ve vodě nejsou zdravotně závadné (je možné je spolknout) - Péče: nevhodné do mikrovlnné trouby, nelze mýt v myčce.
Rozměry 24 cm (výška)
Hmotnost 100 g
Objem 8 dl
Průměr 8.5 cm
Materiál tritan (BPA free)
Vlastnosti uhlí měkčí vodu, přidává prospěšné minerály a absorbuje nežádoucí chutě a pachy (funguje podobně jako deodorant)
Balení lahev a jeden binchotan
Péče o uhlí uhlí vydrží aktivní 6 měsíců (po 3 měsících je zapotřebí ho vyvařit), poté se dá použít jako hnojivo pro květiny nebo jako deodorant do míst se zápachem
Poznámka uhlí je možné používat JEN na kohoutkovou vodu, občasné drobné úlomky ve vodě nejsou zdravotně závadné (je možné je spolknout)
Péče nevhodné do mikrovlnné trouby, nelze mýt v myčce
Varianty produktu
Další produkty od výrobce Black + Blum
Další produkty v kategorii Lahve